تصفیه فاضلاب مازندران

شرکت صدرآب از بزرگترین و معتبر ترین شرکت های تصفیه فاضلاب در استان مازندران می باشد. شرکت صدرآب تولید کننده پکیج های تصفیه فاضلاب صنعتی و بهداشتی در استان مازندران و یکی از شرکت های تخصصی در زمینه تکنولوژی تصفیه فاضلاب است. این شرکت در راستای بهبود کیفیت فرایند تصفیه فاضلاب از راهکارهای مدرن و تکنولوژی خاص در این زمینه استفاده می کند. پکیج های تصفیه فاضلاب شرکت صدرآب بابکارگیری متریال کامپوزیت، قابلیت حذف لجن مازاد را با استفاده از روش های منحصر بفرد در فرایند تصفیه فاضلاب داراست. صدرآب تولید کننده پکیج های تصفیه فاضلاب و تصفیه آب RO در استان مازندران می باشد.
محصولات این شرکت شامل پکیج کامپوزیتی تصفیه فاضلاب، دستگاههای RO در تصفیه آب و راه اندازی و بهسازی سیستم های تصفیه فاضلاب مجتمع های مسکون و تجاری و صنعتی می باشد.
این شرکت آمادگی ساخت تصفیه خانه های بهداشتی و صنعتی و طراحی و احداث سازه های بتنی را داراست. در استان مازندران با توجه به سطح بالای آب در بسیاری از مناطق ساحلی و غیر ساحلی استفاده از پکیج های کامپوزیتی می تواند موجب جلوگیری از عامل خوردگی باشد. با توجه به اینکه پکیج کامپوزیتی قابلیت دفن در زمین را داراست می توان با دفن این پکیج در زمین، از انتقال و نفوذ آب به سیستم جلوگیری نمود.
دستگاه های تصفیه فاضلاب شرکت صدرآب با بدنه کامپوزیت، مخصوص شهر های شمالی کشور از جمله استان مازندران طراحی شده و میزان خوردگی در این پکیج با توجه به شرایط آب و هوایی استان های شمالی کشور از جمله گیلان ، مازندران و گلستان بسیار پایین است.