تصفیه فاضلاب در شهرهای مختلف

تصفیه فاضلاب مازندران

شرکت صدرآب از بزرگترین و معتبر ترین شرکت های تصفیه فاضلاب در استان مازندران می باشد. شرکت صدرآب تولید کننده پکیج های تصفیه فاضلاب صنعتی و بهداشتی در استان مازندران و یکی از شرکت های تخصصی در زمینه تکنولوژی تصفیه فاضلاب است. این شرکت در راستای بهبود کیفیت فرایند تصفیه فاضلاب از راهکارهای مدرن و تکنولوژی خاص در این زمینه استفاده می کند. پکیج های تصفیه فاضلاب شرکت صدرآب بابکارگیری متریال کامپوزیت، قابلیت حذف لجن مازاد را با استفاده از روش های منحصر بفرد در فرایند تصفیه فاضلاب داراست. صدرآب تولید کننده پکیج های تصفیه فاضلاب و تصفیه آب RO در استان مازندران می باشد.
محصولات این شرکت شامل پکیج کامپوزیتی تصفیه فاضلاب، دستگاههای RO در تصفیه آب و راه اندازی و بهسازی سیستم های تصفیه فاضلاب مجتمع های مسکون و تجاری و صنعتی می باشد.
این شرکت آمادگی ساخت تصفیه خانه های بهداشتی و صنعتی و طراحی و احداث سازه های بتنی را داراست. در استان مازندران با توجه به سطح بالای آب در بسیاری از مناطق ساحلی و غیر ساحلی استفاده از پکیج های کامپوزیتی می تواند موجب جلوگیری از عامل خوردگی باشد. با توجه به اینکه پکیج کامپوزیتی قابلیت دفن در زمین را داراست می توان با دفن این پکیج در زمین، از انتقال و نفوذ آب به سیستم جلوگیری نمود.
دستگاه های تصفیه فاضلاب شرکت صدرآب با بدنه کامپوزیت، مخصوص شهر های شمالی کشور از جمله استان مازندران طراحی شده و میزان خوردگی در این پکیج با توجه به شرایط آب و هوایی استان های شمالی کشور از جمله گیلان ، مازندران و گلستان بسیار پایین است.

تصفیه فاضلاب ساری

شرکت صدرآب بزرگترین تولید کننده پکیج تصفیه فاضلاب و سیستم های تصفیه فاضلاب و تصفیه آب RO در استان مازندران و تنها تولید کننده پکیج کامپوزیتی تصفیه فاضلاب در استانهای شمالی کشور می باشد. این شرکت بصورت تخصصی در زمینه های مرتبط با تکنولوژی تصفیه آب و فاضلاب در کشور در حال فعالیت است. صدرآب در زمینه تصفیه فاضلاب موفق شده است با استفاده از پتانسیل داخلی از روش های نوین و مدرنی در تصفیه فاضلاب بهره مند گردد. این شرکت فعالیت خود را در شهرهای شمالی کشور گسترش داده و در استان مازندران مجری بسیاری از پروژه های تصفیه آب و تصفیه فاضلاب می باشد. از جمله شهر هایی که در آن پروژه های این شرکت نصب یا احداث شده اند می توان از شهر های آمل، بابل، قائمشهر، ساری، نکا، بهشهر، گلوگاه، قائمشهر، نور، نوشهر، چالوس، تنکابن، رامسر، محمودآباد، جویبار و سایر شهرهای استان مازندران را بر شمرد.
این شرکت در شهر ساری پروژه های اجرایی متعددی دارد که از جمله سیستم تصفیه فاضلاب جوجه کشی گهر باران در ساری، پکیج تصفیه فاضلاب جوجه کشی هما در ساری، پکیج تصفیه فاضلاب جوجه کشی دریا در ساری، پکیج تصفیه فاضلاب جوجه کشی تقوی در ساری، پکیج تصفیه فاضلاب مرغداری سپید قوی مازند در ساری، ساخت و راه اندازی تصفیه خانه بتنی کانون اصلاح و تربیت در ساری، مهندسی مجدد و ارتقا سیستم تصفیه خانه اردوگاه معتادین در ساری، طراحی سیستم تصفیه و راه اندازی تصفیه خانه بزرگ ترین دامداری استان مازندران به نام مجتمع شیر و گوشت مهدشت در ساری، طراحی سیستم تصفیه و مهندسی مجدد و نصب و راه اندازی تصفیه خانه کشتارگاه دربال در ساری، طراحی و تولید پکیج تصفیه بیولوژیکی رستوران برنجی در ساری، راهبری و نگهداری از سیستم تصفیه خانه فاضلاب بیمارستان فاطمه زهرا در ساری، بهسازی، راهبری و نگهداشت از سیستم تصفیه فاضلاب بیمارستان آموزش درمانی زارع در ساری می توان اشاره کرد.

 

تصفیه فاضلاب تهران

شرکت صدرآب یکی از بزرگ ترین و معتبرترین شرکت های فعال در حوزه تصفیه آب و فاضلاب در کشور می باشد. شرکت صدرآب از تولید کنندگان پکیج های تصفیه آب و فاضلاب از جمله پکیج های کامپوزیتی با هیبرید تصفیه فاضلاب صنعتی و بهداشتی در کشور  می باشد. صدرآب با به کارگیری مهندسین مجرب و نیرو های متخصص از شرکت های تخصصی در زمینه تکنولوژی تصفیه آب و فاضلاب می باشد. شرکت صدرآب با به کارگیری متد های به روز و نوین تصفیه و طراحی اختصاصی پکیج های تصفیه فاضلاب متناسب با کیفیت پساب، قابلیت حذف لجن مازاد را با استفاده از روش های منحصر به فرد در فرایند تصفیه فاضلاب را دارا است. شرکت صدرآب مفتخر است که از تولید کنندگان بزرگ پکیج های تصفیه آب و فاضلاب در ایران و از حافظان محیط زیست و طبیعت این مرز و بوم می باشد. 

این شرکت در زمینه طراحی و ساخت پکیج های کامپوزیتی تصفیه فاضلاب بهداشتی و صنعتی، سیستم های تصفیه آب صنعتی به روش اسمز معکوس یا Ro ، مشاوره، بهسازی، ارتقا و بازسازی اساسی فعالیت دارد.

 شرکت صدرآب پتانسیل طراحی و ساخت و یا احداث  تصفیه خانه های بتنی و کامپوزیتی فاضلاب را برای صنایع، بیمارستان، مراکز تفریحی و خدماتی، هتل، کشتارگاه را دارا می باشد.

پکیج های کامپوزیتی تصفیه فاضلاب تولیدی شرکت صدرآب با طراحی منحصر به فرد و بدنه تقویت شده، بسیار مقاوم نسبت  به تغییر شرایط محیطی،  فشار هیدرولیکی و عوامل خوردگی می باشد. از مزیت های این پکیج ها  قابل حمل بودن و نصب  به صورت دفنی و  و یا بر روی سطوح می باشد.

پکیج های تصفیه فاضلاب کامپوزیتی شرکت صدرآب به اشکال استوانه ای (کاروگیت) و مکعب مستطیل به درخواست کارفرمای محترم قابل طراحی می باشد.