مواد شیمیایی

حلال های صنعتی Industrial Solvents

حلال های صنعتی Industrial Solvents

حلال ها به مایعاتی گفته می شود که توانایی حل مایعات دیگر، گازها و جامدات را دارند، بدون این که تغییر شیمیایی بوجود آورند، یا تغییری در ماهیت ماده حل شده بدهند. استفاده های معمول برای حلال های صنعتی در تمیز کردن خشک (به عنوان مثال تترا کلرواتیلن)، به عنوان رنگ کننده (به عنوان مثال تولوئن، سقز)، به عنوان برداشت ناخن  و حلال های چسب (استون، متیل استات، اتیل استات)، در برداشتن  (به عنوان مثال هگزان، بنزین اتر )، در مواد پاک کننده (ترپنس مرکبات) و در عطر (اتانول).

بایوساید - BIOCIDE

بایوساید - BIOCIDE

بایوساید یک عامل بازدارنده است که از طریق شیمیایی یا بیولوژیکی جلوی رشد و انتشار میکرو ارگانیسم مضر را می گیرد.

 
آمین خنثی کننده - Neutralizing Amin

آمین خنثی کننده - Neutralizing Amin

آمین خنثی کننده موادی جهت خنثی سازی و جلوگيری از بین رفتن لوله های آب  درون كندانس مورد استفاده هستند .

 
خرید اسید

خرید اسید

اسید ها موادی ترش مزه هستند که توانایی تغییر رنگ تورنسل آبی به قرمز، و نیز توانایی واکنش با بازها و بعضی فلزات ویژه را دارد.

محلول آبی اسید ها یون های پروتون آزاد میکند وبا کربنات کلسیم به شدت واکنش می دهند ، بطوریکه کف میکنند و گاز کربنیک آزاد مینمایند.

خرید چسب های پلی یورتان Polyurethane adhesive or glue

خرید چسب های پلی یورتان Polyurethane adhesive or glue

چسب پلی یورتان یا پلی اورتان که  به طور خلاصه PU گفته می شود.چسب پلی اورتان یک درزبند یا چسب آب بندی با دوام وطول عمر بالا ومقاوت خوب همراه با چسبندگی بسیار عالی است. 

چسب پلی یورتان تا دمای حداکثر ۲۱۰ درجه فارنهایت (۱۰۰ درجه سانتی گراد) پایداری خود را حفظ می کند. چسب پلی یورتان نوعی از چسب است  که در صنعت های  مختلف تجاری و همچنین در وسایل سرگرمی و صنایع دستی به کار می رود. این چسب همچنین در برابر اشعه UV یا اشعه ی خورشید است .

 

پرکلرین هیپوکلریت کلسیم

پرکلرین هیپوکلریت کلسیم

هیپوکلریت کلسیم یک اکسید کننده قوی و یک ترکیب ضد میکروبی موثر است. این ماده به عنوان یک ماده ضد عفونی کننده چند منظوره در آب آشامیدنی، تصفیه فاضلاب، آبیاری، استخرهای شنا و اسپا، شستشومیوه ، برجهای خنک کننده و کشتارگاه ها عمل می کند. 

خرید آب اکسیژنه 35 درصد - هیدروژن پراکسید

خرید آب اکسیژنه 35 درصد - هیدروژن پراکسید

آب اکسیژنه ( یا پراکسید هیدروژن ((H2O2) مایع بی رنگ و تندی است که با آب ،الکل و اتر می تواند مخلوط شود ، همچنین یک اکسید کننده قدرتمند است که به عنوان یک سفید کننده و برای تخریب انواع  آلاینده ها استفاده می شود . هیدروژن پراکسید (H2O2) کاربرد های فراوانی دارد  از جمله برای کاهش BOD و COD فاضلاب صنعتی ، برای حذف مواد آلی و معدنی در آب استخر ، در زمینه پزشکی ، اکسید کننده در محیط های بازی و اسیدی ، تولید مواد شیمیایی و... دارد.

خرید ضد رسوب یا فلوکون یا آنتی اسکالانت

خرید ضد رسوب یا فلوکون یا آنتی اسکالانت

ضد رسوب ها  یا همان فلوکون یا آنتی اسکالانت ، مواد شیمیایی هستند که برای کاهش رسوبات و برخورداری از ممانعت کنندگی بالا در رسوب گذاری بکاربرد میروند .