محصولات

مخزن کامپوزیت

مخازن کامپوزیتی بصورت استوانه ای ایستاده یا افقی و یا در اشکال هندسی مختلف مثل کاروگیت در صنعت تولید و مورد استفاده قرار می گیرد. این مخزن را بصورت مخزن تحت فشار و یا مخزن آب نیز کاربرد دارند و اغلب براساس سفارش مشتری تهیه و ساخته می شود.

مخزن کامپوزیتی چیست؟

به مخزنی که از جنس کامپوزیت ساخته شده و برای نگه داری، انتقال و انجام فرآیندهای صنعتی در آن استفاده می شود مخزن کامپوزیتی می گویند. مخازن کامپوزیتی برای نگه داری مایعات و همچنین برای تولید از متریالی همچون بتن، آجر، فولاد، استیل، آلومینیوم و پلی اتیلن استفاده می شود که هر کدام قابلیت مکانیکی و شیمیایی منحصر به خود را دارند. مخزن کامپوزیتی براساس نوع کاربرد، مواد تشکیل دهنده و تکنولوژی ساخت به دسته مخازن GRP،FRP، SMC تقسیم بندی می شود که در زیر به شرح آن می پردازیم.

فروش مواد ضدخوردگی، تامین کننده مواد شیمیایی بازدارنده خوردگی

مواد خوردگی (بازدارنده خوردگی) چیست؟

خوردگی فرایندی میان واکنش شیمیایی ـ فیزیکی، بین فلز و محیط آن اتفاق می افتد که طبیعت الکتروشیمیایی است و نتایج تغییرات آن بر روی فلز می باشد.

خوردگی در انواع فلزات اتفاق می افتد اما بسته به جنس فلز متفاوت می باشد. مانند: آهن خالص روند خوردگی شدید و در فولاد ضدزنگ که ترکیبی از آهن و دیگر آلیاژها می باشد، کمتر دچار خوردگی می شود.

فیلتر پرس یا فشاری و انواع فیلتر

فیلتر پرس یا فشاری و انواع فیلتر

دستگاه فیلتر پرس شرکت صدرآب دستگهایست جهت جداسازی فاز مایع از جامد ساخته شده از جنس pp گرانول محصول کشور کره جنوبی با روش اکستروژن و لایه های جداساز الیاف متفاوتی بسته به نیاز از جنس کتان ، و نگه دارنده هایی از جنس  پلی آمید ، pp ، پلی استر و یا پنبه که پساب را  پس از اعمال فشار پمپهای مخصوص دیافراگمی ، از طریق اعمال فشار جک های هیدرولیکی به دو صورت مایع و جامد تفکیک کرده و لجن را بصورت بستر نیمه خشک از مایع جدا می سازد.