پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی

طراحی، تولید، فروش پکیج تصفیه فاضلاب انسانی و مراحل مختلف تصفیه پساب صدرآب

طراحی، تولید، فروش پکیج تصفیه فاضلاب انسانی و مراحل مختلف تصفیه پساب صدرآب

پکیج تصفیه فاضلاب:

یک محفظه پرتابل (قابل حمل بودن) به صورت مدفون و غیر مدفونی می باشد که با استفاده از بلوئرها، دیفیوزرها، لوله کشی های انتقال فاضلاب، کلر زن و ازن، واحد های انعقاد، ته نشینی و زلال سازی و شفاف سازی سعی در تصفیه پساب(فاضلاب) به منظور استفاده مجدد از پساب می کنند.

پکیج های تصفیه فاضلاب بهداشتی ـ انسانی پرمصرف ترین در تصفیه فاضلاب های صنعتی، بیمارستانی، مجتمع های مسکونی، اداری، رستوران، هتل و ... است.

طراحی، تولیدکننده و فروش پکیج های تصفیه فاضلاب بهداشتی و صنعتی شرکت صدرآب

طراحی، تولیدکننده و فروش پکیج های تصفیه فاضلاب بهداشتی و صنعتی شرکت صدرآب

فاضلاب چیست؟

فاضلاب مخلوط رقیقی از انواع آب های زائد حاصل از فعالیت انسان نظیر: فعالیت امور شخصی، صنعتی، خدماتی و کشاورزی است. فاضلاب تازه، مایع کدر خاکستری رنگ که بوی زننده ای ندارد. این فاضلاب خروجی حاوی مواد مختلفی است است که با توجه به نوع منشا تولیدی متفاوت است که فاضلاب حاصل از صنایع رنگسازی و نساجی که تولید می کند، فاضلاب رنگی خواهد شد. فاضلاب تولید شده با گذشت زمان توسط  میکروارگانیسم، اکسیژن محلول پایان می یابد و بعد از گذشت مدت زمانی، رنگ آن به تیره تغییر خواهد کرد و بوی زننده و تند تعفن که ناشی از تولید هیدروژن سولفید است و رنگ سیاه و تیره آن بخاطر تشکیل ترکیب سولفید آهن می باشد.

مزایای پکیج کامپوزیتی نسبت به پکیج های بتنی و فلزی تصفیه فاضلاب

مزایای پکیج کامپوزیتی نسبت به پکیج های بتنی و فلزی تصفیه فاضلاب

1- مقدمه

معمولاً براي انتخاب گزينه مناسب تصفيه فاضلاب مقايسه هاي اقتصادي و فني تواماً انجام مي شود و ضمن ارزش گذاري عوامل مختلف، گزينه اي كه بالاترين امتياز را داشته باشد، بعنوان گزينه مناسب انتخاب مي گردد. در خصوص انتخاب جنس بدنه و مصالح ارجح نیز همین اصل صادق است، لذا بر اساس تجربیات حاصله و با توجه به افزایش جهانی بهای فلزات مقاوم در برابر خوردگی و پوسیدگی، افزایش هزینه حامل های انرژی و سوخت ها با توجه به طرح هدفمند شدن یارانه ها در کشور و پر رنگ تر شدن سایه شوم تحریم های اخیر و همچنین مصالح ساختمانی و طول عمر سازه، براساس هزينه هاي سرمايه گذاري اوليه (اجراء) و هزينه هاي راهبری، بهره برداري و نگهداري ساليانه، براساس شاخص های جهانی، استفاده از ترکیبات کامپوزیتی به لحاظ شرایط فنی، اقتصادی و زیست محیطی ارجح می باشد.

مشخصات پکیج 30 مترمکعبی شرکت صدرآب

مشخصات و ابعاد كلي پكيج مورد نیاز:

سیستم متشکل از یک سازه از جنس فایبرگلاس کاروگیت Glass reinforced plastic ، ضد اسید و خوردگی با مونتاژ پیچ و مهره استنلس استیل،  به شکل استوانه ای به طول 10 متر  و ارتفاع 2.5  متر  می باشد که قابلیت نصب به شکل دفنی و سطحی را داراست. مزیت این نوع  پکیج در قیمت مناسب، سهولت نصب و استقامت بدنه نسبت به فشارهای خارجی و داخلی و یکپارچگی ساخت بدنه می باشد.