کیت کلرسنج

کیت کلرسنج

کیت کلر سنح جهت اندازه گیری کلر موجود در آب مورد استفاده قرار میگیرد.با توجه به اینکه کلرزنی یکی از متداولترین روش گندزدایی آب است و باعث ازبین رفتن ویروسها و میکروب های آب می شود، از طرفی نیز می تواند خطرناک باشد، اندازه گیری کلر و کلرسنجی به وسیله کلرسنج ها بسیار حائز اهمیت می باشد.

شرکت صدرآب تامین کننده ی کیت های کلرسنج اسکوبا و MN  ساخت کشور المان در ایران می باشد. کیت های عرضه شده در این شرکت  به دو نوع  قابل حمل دیجیتال و ثابت دیجیتالی عرضه می شوند.

 

انواع کلرسنج:

1_کلرسنج های قابل حمل دیجیتال : در این نوع از کلرسنج ها، اندازه گیری و محاسبه سریع و کاربری آن آسان است و کار با این نوع از  کلر سنج ها بسیار ساده می باشد و نیاز به تخصص خاصی نیست. این دستگاه ارزان تر و کاربری آسان تری نسبت به نوع ثابت دارد. این دستگاه ضد اب  و دارای طراحی زیبا و پیشرفته است که به مالکان تصفیه خانه ها، استخرها و استخر های پرورش ماهی اجازه می دهد در کمترین زمان ممکن اکثر پارامتر های مورد نیاز از قبیل pH، اسید سیانوریک، برم، کلر آزاد و قلالیت را اندازه گیری می کند.

فروش کیت کلرسنجکیت کلرسنج فروش کیت کلرسنجفروش کیت کلرسنج

2_ کلرسنج های ثابت دیجیتال: دراین نوع کلرسنج یا فتومتر صافی دار تمامی پارامتر های مهم آب و فاضلاب را در بالاترین سرعت ممکن در اختیار قرار می دهد. مقدار کمیت مورد نظر پس از پردازش یافته‌ها به طور مستقیم بر روی نمایشگر دستگاه ظاهر می‌شود و نیازی به هیچگونه محاسبه اضافی نیست و عملکرد بی نظیری دارد. این دستگاه دارای ویژگی خود کالیبراسیون و خود تست کننده است.

فروش کیت کلرسنجکیت کلرسنجفروش کیت کلرسنج

فروش کیت کلرسنج